Sürme Su İzolasyon

Sürme Su İzolasyon

Sürme Su İzolasyon

Sürme su İzolasyonu yapıların iç ve dış yüzeylerinde olduğu gibi temel ve perdelerinde de sıkça tercih edilen bir su İzolasyonu çeşididir. Birleştirilmesine gerek duyulmayan, püskürtülerek veya sürülerek kolayca uygulanabilen bir su İzolasyonu yöntemidir.

Sadece çatı, oluk ve saçaklarında değil aynı zamanda teras ve balkon gibi yoğun suya maruz kalan alanlarda, bina temellerindede sürme su İzolasyonu sıkça tercih edilmektedir. Uygulamasının kolay oluşu, suya karşı yüksek dayanıklılığı sebebi ile her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. Üzerinde yaya trafiği olan alanlar içinde farklı çeşitleri olan sürme İzolasyon çeşitleri uygulanılacak alana göre seçilmelidir. Su bazlı olan bu ürünler çevre ve doğa dostudur. Farklı çeşitleri arasında akrilik esaslı sürme su İzolasyonu, poliüretan esaslı sürme su İzolasyonu ve bitüm esaslı sürme İzolasyonu gibi çeşitleri mevcuttur.

Havuz ve açık alanlarda da sıkça kullanılan sürme su İzolasyonları suyu ve nemi geçirmeyen oldukça etkili bir su İzolasyon yöntemidir. Sadece yapıların üzerinde değil, dış kaplamalarındada kullanılarak duvardan geçebilecek suyun ve nemin önüne geçer. Su yalıtımında etkili bir yöntem olan sürme su İzolasyonu fiyatları seçilecek olan malzemenin yanı sıra uygulamanın yapılacağı alana ve büyüklüğüne göre de değişmektedir. Uygulama yapılacak olan alanın kuru olması ve tozdan arınmış olmasına dikkat edilerek uygulandığı takdirde kaliteli bir koruma sağlar. Her türlü eğimli bölgede rahatlıkla uygulanabilir ve doğru uygulama sonrasında uzun yıllar  yüzde yüzlük bir koruma sağlar.